reklama

reklama

Youtuberka oznámila fanouškům, že umírá 1

VIDEO: Youtuberka se probudila s obří bolestí hlavy. V nemocnici zjistila, že jí zbývá posledních pár dní života

Publikováno: 20.09.2019
Smutná zpráva pro fanoušky britské youtuberky a blogerky.

reklama

Rakovina je zlo. Každý den lidé na světě vynalézají nové způsoby, jak se vzájemně pobít, ale aby někdo konečně přišel s definitivním lékem na rakovinu, to ne. Nejhorší na tom všem je, že dokud se vás nemoc osobně nedotkne, nevíte, jaké to je. Když už to ale pocítíte, neexistuje nic horšího než příprava na nevyhnutelné. Pocit bezmoci. Strach. Vztek. A to vše teď bohužel prožívá britská youtuberka Samantha Jaelle.

Ta posledních pár týdnů strávila často nemocná. Nic zásadního, chřipka, infekce, vše vyvrcholilo bolestmi hlavy. V momentě, kdy už se Samantha cítila skutečně slabá a dostala strach z toho, co se jí děje, odvezl ji manžel do nemocnice. Tam jí následně oznámili, že má nádor na mozku, a je v tak pokročilém stadiu, že už se nedá nic dělat. Samantha se tak z ničeho nic dozvěděla, že jí zbývá pár dní života.

Jak uvidíte v následujícím rozlučkovém videu, které natočila pro své fanoušky, Samantha se s celou tou smutnou realitou ještě úplně nevyrovnala, pokud vůbec něco takového lze zvládnout. Každopádně na videa už nebude mít čas ani chuť, místo toho si chce užít posledních pár dní se svými blízkými a ráda by ještě stihla navštívit svá oblíbená místa v Anglii. Rozjela tak GoFundMe stránku, kam ji lidé můžou přispívat. Poslední Samanthino video si teď můžete pustit níže: