Virály

2. června 2018 08:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Z romantické žádosti o ruku se stal virální hit, ze kterého se počůráte smíchy! Za všechno může malý chlapeček. Co udělal?

Žádost o ruku patří bezesporu k nejvýznamnějším událostem v životě. Je tak pochopitelné, že většina lidí si tento jedinečný okamžik přeje zvěčnit.

Tak tomu bylo i v případě amerického páru Kevina Prztuli (33) a jeho přítelkyně Alyssy Anter (27). Kevin poprosil svou jedenáctiletou dceru, aby celou žádost filmovala. Vybral romantické místo u fontány a když poklekl na kolena a začal vyznávat svou lásku, Alyssyn tříletý syn rozepnul poklopec a začal přímo za rozněžnělým párem čůrat.

Zamilovaný pár měl zpočátku oči jen pro sebe, a tak si ničeho nevšiml. Ale následný moment, kdy Kevin zjistí, co se stalo, je k popukání! „O můj Bože, on čůrá! To jako vážně?“ Vyhrkne ze sebe Kevin spontánní reakci. No, alespoň na tuto chvíli budoucí manželé a spolu s nimi celý internet nikdy nezapomenou. Ihned po zveřejnění se z toho totiž stal virální hit! A nás to vůbec nepřekvapuje.

Sdílejte článek
Štítky děti video rodina manželství zábava žádost o ruku zásnuby sranda virály

Přečtěte si také