Pod mužem začal praskat skleněný most 2
Autor: Youtube Pod mužem začal praskat skleněný most 2

VIDEO: Záběry, které děsí internet! Muž bojoval o život, když pod ním začal praskat skleněný most. Co se stalo?

Publikováno: 24.07.2018
Dovedete si představit, že se procházíte po skleněném mostě v obří výšce, který pod vámi najednou začne praskat?

reklama

Pokud trpíte závratěmi a máte panický strach z výšek, měli byste si dobře rozmyslet, jestli zmáčknete tlačítko play ve videu na konci tohoto článku. To totiž obsahuje záběry, na nichž se mladý Číňan snaží přejít přes skleněný most v obrovské výšce, a ten pod ním začne praskat! Ano, jistě to zní hrůzostrašně nejen těm, kteří trpí akrofobií 

Přestože to vypadá, že mladíkovi v moment, kdy pod ním začne praskat první sklo, bojuje o holý život a tak tak se dostane do bezpečí na začátek mostu, vůbec nic nehrozí. Ve skutečnosti jde pouze o digitální trik, který se designéři rozhodli nainstalovat na skleněný most v čínské provincii Hubei zvaný East Taiheng Glaswalk. A muž natočený v tomto videu není prvním ani posledním turistou, který na tento krutý žertík skočil.

A není se čemu divit. Samotný přechod přes průhledný most je pro mnohé noční můrou, a co teprve, když sklo začne praskat pod nohama, byť ne doopravdy. Záběry k smrti vyděšeného turisty se objevily na Facebooku a šokované reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Všichni si však nejspíš na konci videa oddechli, že šlo právě jen o prank. Jestli na to máte odvahu, můžete se na celé hrůzostrašné video podívat níže.

 

 

Pád mostu

FOTO: Dívka si vyfotila selfíčko vteřiny předtím, než s ní spadl most! Z těchto záběrů vás bude mrazit

Opilí muži spadli do kolejiště v metru

VIDEO: Záběry, které děsí internet! Opilí muži spadli v metru do kolejiště těsně před přijíždějícím vlakem. Co se jim stalo?

reklama