VIDEO: Záběry z kamery policisty ukazují, jak málem zemřel po styku s nebezpečnou drogou! Co se mu stalo?

Policejní práce je občas zatraceně nebezpečná.

Není novinkou, že povolání policisty nepatří mezi ta úplně bezpečná. Což o to, v zemích jako je Česká republika to taky není žádná sranda, rozhodně vám ale nehrozí tolik smrtelných zásahů jako v případě amerických policistů. Své o tom ví i mladý zástupce šerifa, který málem zemřel po nadýchání se nebezpečné chemikálie v cizím autě. Vše přitom bylo natočeno na jeho bezpečnostní kameru.

V klipu nejprve policisté varují před účinky látky Fentanyl, která je zhruba 100krát silnější jak morfin, k předávkování může dojít velice rychle po krátkém styku s ní a pakliže nemáte kolem sebe nikoho, kdo by vám okamžitě asistoval, může být interakce s ní smrtelná.

Následně docházejí na záběry, kdy policisté přijíždějí k podezřelému autu, v němž se má látka údajně nacházet. Policisté přistupují opatrně a berou na zřetel, že by v autě mohl být právě Fentanyl. Jenže množství látky je tak velké, že mladý policista prakticky nemá šanci a okamžitě se zhroutí k zemi. Následně jej kolega zvedá a píchá mu látku, která účinky Fentanylu zmírňuje, a udržuje ho tak při životě až do příjezdu sanitky. Mladý policista nakonec tenhle střet přežil, jak je ovšem z videa patrné, měl velké štěstí.


Přečtěte si také