návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Záchranáři snesli z hory obřího psa, protože byl příliš unavený! Co na to jeho majitel?

Lezení na hory není pro každého.
Vydáno: 16.10.2019
Pes uvězněn na hoře 1
Autor: facebook.com Pes uvězněn na hoře 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Procházky po horách a lezení není pro každého. A když už vás k téhle činnosti někdo donutí a vy se odhodláte to podstoupit, musíte ještě navíc brát na vědomí, že to není jen tak. Stačí totiž málo, třeba nedostatečná příprava, a průšvih je na obzoru.

Příkladem budiž majitel obřího psa Floyda, který se rozhodl udělat si takhle jednoho dne procházku do hor a svého čtyřnohého kámoše rozhodně nechtěl nechat doma. Jak to dopadlo? Floyd sice vyšlapal nahoru, jenže na cestu dolů už mu nezbyly síly a bylo úplně jedno, jak moc ho jeho majitel přemlouvá. S blížící se nocí a rychle klesající teplotou dostali ostatní lidé na trase starost jak o Floyda, tak jeho majitele. Rozhodli se tak zavolat pomoc.

Záchranáři ze Salt Lake City naštěstí včas dorazili a unaveného psa i s jeho majitelem v pořádku dopravili zpátky dolů. Majitel už byl přitom odhodlaný na místě i se psem přenocovat. Což vzhledem k extrémně nízkým teplotám v tomhle ročním období nemuselo dopadnout dobře. Po téhle zkušenosti každopádně netřeba dodávat, že Floyd hned tak brzo na další výlet nevyrazí. A jestli, nejspíš už nebude chtít cestovat jinak, než takhle:

 

Článek je zařazen v: pes , hora , procházka , Záchranáři , majitel , obavy