Virály

3. listopadu 2022 19:40

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zaměstnanec letiště si spletl sexy pilotku s letuškou. Jaká byla její reakce?

Pilotka se o celou situaci podělila se svými sledujícími na internetu.

TikTokerka Sabrina Johnson na svém účtu sdílela video, ve kterém popisuje celou příhodu. Dvaadvacetiletá pilotka si svým sledujícím postěžovala, s jakými narážkami se často jako mladá žena na takové pracovní pozici potýká. Vysvětlila, jakým nevhodným způsobem se jí pracovník na letišti snažil popíchnout. „Podíval se mi do očí a zeptal se mě, zda jsem letuška,“ napsala Sabrina ve svém příspěvku.

„Je to pro mě nepříjemné, protože pracuje na letišti a moc dobře ví, jak vypadají uniformy pilotů,“ vysvětlila mladá žena. Video se brzo stalo virálním a nasbíralo už přes 2 miliony zhlédnutí. Lidé pilotku v komentářích podpořili. „Je to nepřijatelné,“ napsal někdo. „Zeptejte se ho, zda v práci pil,“ okomentoval nahrávku další. Další Sabrině napsali, že podobný sexismus zažili na svém pracovišti také.

Když se její video začalo na internetu šířit, Sabrina se rozhodla natočit ještě jedno, ve kterém vysvětlila, co přesně jí na celé situaci štve. „To, že si někdo myslí, že jsem letuška, pro mě není urážka. Urážka pro mě je, že se někdo snaží srazit mou tvrdou dřinu,“ doplnila Sabrina. „Ano! Výcvik pilotů a letušek je velmi odlišný, ale oba jsou velmi důležité a působivé. Jen tak dál, holka!“ podpořil její myšlenku někdo v komentářích.

Sdílejte článek
Štítky letuška TikTok sexismus pilotka virály

Přečtěte si také