návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Zápasník UFC se chtěl vysmrkat, místo toho mu brutálně nateklo oko a on oslepl! Co s ním bylo?

Zápasníkovi UFC po vysmrkání brutálně nateklo oko.
Vydáno: 10.06.2019
UFC zápasníkovi nateklo oko 2
Autor: profimedia.cz UFC zápasníkovi nateklo oko 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Musíme vás varovat, následující záběry nejsou pro slabší povahy.

UFC je poměrně drsný sport, stačí jeden špatný pohyb a máte malér. A když říkáme malér, myslíme tím vážné zranění, které vám buď prohraje zápas, nebo vás rovnou vyřadí na několik týdnů z běžného života, protože se z něj budete v nemocnici po té brutální nakládačce dlouze zotavovat. Občas ale stačí i docela nenápadná věc, aby vám tělo zkrátka dalo na vědomí, že je čas přestat.

 

Své o tom ví o profesionální UFC bojovník Cowboy Cerrone. Ten skončil při nedávném zápase se zlomeným nosem, když se tak o přestávce chtěl vysmrkat, aby uvolnil trochu nahromaděné krve, dostalo se mu nemilé překvápko. Místo volného nosu mu nateklo oko, na které následně oslepl.

Přestože chtěl Cerrone pokračovat, doktoři jej vyřadili na technický knock out. Ale buďme upřímní, s 50% vizí a možností dýchat jen skrz pusu, by nejspíš asi stejně nevyhrál.

Článek je zařazen v: UFC , zápasník , boj , zranění , nos , oko