Virály

23. srpna 2022 09:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena dala partnerovi těhotenský test do nanuku a nechala ho, aby ho slízal! Lidé ji za to odsoudili

Tohle byl poněkud netradiční způsob oznámení těhotenství.

Na TikToku se objevilo video, ve kterém žena svému partnerovi oznamuje radostnou novinu o příchodu potomka. Rozhodne se to udělat formou překvapení a z těhotenského testu udělá nanuk, který dá následně svému příteli ke slízání.

Při pohledu na snímky ve videu je vidět dost šokovaná reakce partnera. Lidé na internetu tento způsob oznámení z větší části odsoudili. Nahrávku doposud vidělo přes milion lidí a v komentářích uživatelé slovy rozhodně nešetřili. „Fuj, proč tohle dělat?“ napsal jeden. „Jak si může myslet, že je tohle ok?“ doplnil pod příspěvek další. Jiní dokonce navrhovali rozvod. „Pomůžu tomu chlápkovi sehnat nějaké peníze na rozvod,“ nebral si servítky jistý muž.

Pod příspěvkem se ale objevily také komentáře, které se ženy ve videu zastávaly. „Myslím, že to už před tím ochutnal,“ psalo se v jednom z nich. „Nevidím na tom nic špatného,“ doplnil další. Co si o takovém způsobu oznámení myslíte vy? Podívejte se na video níže.

@livingmemz

His face explains everything 😂 Remember to Follow and Like 😄💕 #pregnancy #pregnancytest #pregnet #girlfriend #mygirl #mygirlfriend #girlfriendprank #girlfriendsbelike #girlfriendproblems #girlfriendmemes #memestiktok #memesdaily #funnymemes #funnymemesdaily

♬ original sound - Living Memes


Přečtěte si také