Virály

9. prosince 2020 08:12

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena je závislá na jezení gumových hadů! Co se jí na nich tolik líbí?

Každý si dá rád občas něco sladkého, ale tahle žena je závislá na pojídání gumových hadů. Její závislost už bohužel přerostla zdravou míru, takže kvůli tomu musela vyhledat hypnoterapeuta.

Kylie je závislá na tom, že musí každý den sníst několik stovek gumových bonbonů va tvaru hadů. Tím přijímá každý den neuvěřitelné množství cukru. A nejen to. Ještě k tomu pije také energetické nápoje. Australanka vysvětlila, že její závislost už trvá přes 10 let a každé dva měsíce dokáže sníst kolem 64 kilogramů cukru z gumových hadů a energeťáků. Kylie přiznala, že se za svou závislost stydí. Nejen, že tento zvyk škodí jejímu zdraví, ale také jejímu bankovnímu kontu. Kylie připustila, že už za ty roky pravděpodobně utratila desítky tisíc dolarů jen za gumové hady. Ti jsou dle jejích slov její smrtí – nemůže si ale pomoct.

Kylie měla cystickou fibrózu, která způsobovala, že byla na invalidním vozíku a na kyslíkové nádrži. Poté, co podstoupila dvojitou transplantaci plic, mohla začít nový život. Léky, které dostala po operaci, jí však způsobily cukrovku související s transplantací. V tomto stavu byla vyčerpaná a bez energie, tak sáhla právě po velkém množství cukru, aby mohla správně fungovat. Cukrovka nyní přispěla k tomu, že její tělo transplantaci odmítlo. A ona připustila, že čas běží, a ona musí dát své zdraví do pořádku. Hlavou jí běží i oběť, kterou musel přinést dárce, když jí dal šanci na nový život.

Obrátila se tedy na hypnoterapeuta Marka Stephense, který tvrdí, že dokáže vyléčit závislost Kylie za tři minuty. Po terapii, která obsahovala poslech aplikace a několik jejích fotografií, na které se musela dívat, si namísto gumových hadů byla schopná dát ovoce. Prohlásila, že po terapii jí přijdou gumoví hadi nechutní. Týden po terapii Kylie potvrdila, že zatím nesnědla žádného hada a nedala si ani energetický nápoj.

Sdílejte článek

Přečtěte si také