Virály

19. února 2019 15:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena koupila synovi hračku s extrémně realistickým penisem. Její naštvaná reakce teď boří internet

Žena koupila zdánlivě neškodnou hračku v podobě lva. Děti si ale všimly jeho velmi propracovaného penisu a velmi se tím bavily – na rozdíl od jejich matky.

Nemilé překvapení čekalo na matku z australského Melbourne, která společně s dcerou vybrala v obchodě hračku pro svého čtyřletého syna v podobě gumového lva. Dětem 33leté Tanyi Husnu se neživé zvířátko moc líbilo. Když ale její dcera Aylah lvíčka otočila, začala se smát a vykřikla, že hračka má pindíka. Tanya si ji tedy pořádně prohlédla a nestačila se divit. Lev měl mezi nohama skutečně téměř realistický penis i s varlaty. Šokovaná matka uvedla, že se s ničím podobným nikdy nesetkala a přijde jí to divné, hloupé a naprosto nevhodné.

V dnešní době je podle ní nepřijatelné, aby se na hračkách pro děti podobné věci vyskytovaly – tak jako pohlaví chybí na slonovi a hrošíkovi, které koupila dalším dvěma svým dětem. Později Tanya připustila, že takto vytvarované genitálie na lvíčkovi byly docela legrační. Zároveň jí ale bylo trapně, když její děti při návštěvě zoo neživému zvířátku neustále zvedaly ocas, vykřikovaly, že má pinďoura, a ukazovaly ho všem kolemjdoucím. Podívejte se na kontroverzní hračku v následujícím videu a posuďte sami, jestli je její realistické ztvárnění příliš, nebo byste se celé věci spíše zasmáli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také