Virály

12. května 2021 16:02

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena, kterou si lidé pletou s chlapem, si přestala holit vousy! Co vzkazuje svým hejtrům?

I když je trochu jiná, tak se za to nestydí.

Krása vždy byla subjektivní záležitostí, ale i přesto se řada žen potýká s tím, že mají lidé hloupé řeči nebo předsudky, když přijde na to, že se opravdu odlišují svým vzhledem. A nemusí se jednat zrovna o propagaci nadváhy. 39Letá LaRae Perkins se potýká s předsudky ohledně svého vzhledu kvůli tomu, že není tak docela typická žena – na obličeji jí totiž rostou vousy. Děje se jí to kvůli takzvanému hirsutismu, což je vzácný stav, kdy ženě rostou na obličeji nebo v jiných místech tmavé, hrubé vousy.

LaRae se po řadu let skoro denně holila, aby její hustý porost, zejména pak kotlety, zmizel. Po letech ustavičného holení ale zjistila, že jí to víc bere než dává. Pokožka na tvářích totiž nebyla v dobrém stavu kvůli ustavičnému holení. A tak se žena jednoho dne rozhodla, že s holením svých hustých kotlet přestane. Bez ohledu na to, co si o tom myslí okolí. Je však už zvyklá na to, že se jí lidé neustále dokola ptají, jestli je muž, či žena. Dokonce tomu přizpůsobila i svůj šatník a nosí zásadně mužská trička a vytahané mikiny – jednoduše se chce vyhnout otravným otázkám.

Nyní je však spokojená s tím, je vypadá přirozeně, nepokouší se holit a svoje unikátní fotky sdílí i na sociálních sítích. Důležité je také to, že to nevadí ani jejímu příteli, který už si na to zvyknul. Tím, že je přirozená a spokojená s tím, jak vypadá, chce podpořit další ženy s tímto vzácným stavem, aby měly také rády samy sebe – i přes svou zvláštnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také