Virály

6. října 2022 19:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena odešla z Victoria’s Secret kvůli tomuhle nechutnému zážitku. Co našla v kabince?

Žena se na TikToku podělila o otřesný zážitek z doby, kdy pracovala v obchodě Victoria’s Secret.

Žena jménem Rachel má společný účet na TikToku se svou sestrou, kde vystupují pod přezdívkou @laubsterz. Právě tam se podělila o svůj otřesnou zkušenost, kterou zažila v době, kdy pracovala v obchodě známé značky dámského spodního prádla.

Nutno podotknout, že to nemá absolutně nic společného se společností jako takovou a nikdo z vedení za to nemůže. Jediný, kdo je na vině, je jedna nejmenovaná zákaznice. K incidentu došlo jedno sobotní odpoledne, kdy bylo v obchodě velice rušno. Jedna zákaznice si šla do kabinky zkoušet několik sportovních podprsenek. Když skončila, nechala všechno spodní prádlo v šatně a odešla. Rachel tedy vkročila do kabinky, aby po ní uklidila. „Sportovní podprsenky byly po celé podlaze. Sklonila jsem se, abych je posbírala, ale když jsem jednu chytila, ucítila jsem něco jiného. A co to bylo? Asi to největší hovno, co jsem kdy viděla,“ říká do kamery.

Poté informovala svou manažerku a vše uklidila. Co bylo zvláštní? Když se Rachel vrátila na prodejnu, žena, která to celé měla na svědomí, neutekla, ale stála ve frontě s mikinou a vypadalo to, že dělá jako kdyby nic v naději, že tím vše zamaskuje. Bohužel to je konec celého příběhu, jelikož neměli žádný důkaz, žena vyvázla bez následků. Rachel dodala, že tohle nebyl ten hlavní důvod, proč v práci skončila, nýbrž to byla poslední kapka. Nutno podotknout, že také dostala nabídku na technickou stáž, kterou přijala. Na svou práci pro Victoria’s Secret však vzpomíná ráda a tvrdí, že je to skvělé pracovní prostředí.

@laubsterz

Part 2: the evidence #part2 #superfreakygirl #victoriassecret #fyp #fypシ #trending #poop #greenscreen

♬ Super Freaky Girl - Nicki Minaj

Sdílejte článek
Štítky kuriozity spodní prádlo Victoria's Secret virály

Přečtěte si také