Virály

12. dubna 2019 15:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena podporuje dceru v sexu se staršími boháči. Chce, aby jim někdo platil šílené plastiky. Viděli jste někdy zoufalejší matku?

Matka přiznala, že povzbuzovala svou dceru, aby si našla takzvaného sugar daddyho, tedy postaršího bohatšího pána a pak také v tom, aby pracovala jako striptérka s cílem financovat jejich závislost na plastické chirurgii.

Jednačtyřicetiletá Georgina Clarke se objevila na ITV v pořadu The Kyle Files vedle své třiadvacetileté dcery Kayly, aby promluvila o tom, jak svou dceru povzbuzovala v tom, aby spala s muži a tančila za peníze.

Společně už utratily kolem 600 tisíc liber (cca 17 miliónů korun) za plastické operace. Už ve věku 11 let si Kayla naplánovala, že si nechá zvětšit prsa, aby vypadala jako její idol Katie Price. Zatímco byla Kayla z počátku nadšená z následování své matky, teď chce svůj vzhled změnit.

Zeptala se své mámy: „Jaká matka dovoluje své 18leté dceři tančit a spát se staršími muži za kosmetické procedury?“

Když se Georgina snažila obhájit své činy a řekla, že se jí líbí její rty a prsa, moderátor Jeremy Kyle nebyl tak ohromen a nazval ji „nechutnou“.

„Kdyby moje osmnáctiletá dcera spala s padesátiletým mužem výměnou za peníze, aby si udělala svá prsa nebo rty, nemyslel bych si o sobě, že jsem velmi dobrý rodič Georgino,“ vzkázal jí.

Před samotnou show, se Georgina nechala slyšet pro MailOnline, jak byla šťastná, že se její dcera svlékala a ony tak mohly financovat své operace. Zatímco ji také podporovala v tom, aby chodila s 50letým mužem, když ji bylo 19. Sama také přiznala, že je na kosmetických procedurách závislá. Na konci epizody se zdálo, že Georgina pochopila, že to, co dělala, nebylo správné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také