návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Žena podstoupila několik plastik, aby vypadala jako Meghan Markle. Vážně se její proměna povedla?

Když chcete vypadat jako celebrita, musíte pro to mnohé obětovat. A tahle žena kvůli proměně v Meghan podstoupila dokonce několik plastických operací.
Vydáno: 10.05.2019
Žena podstoupila plastické operace, aby vypadala jako Meghan Markle 2
Autor: Facebook / Tanya Ricardo Žena podstoupila plastické operace, aby vypadala jako Meghan Markle 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý má nějaké sny. A někdo si za nimi jde více než ostatní. Například 30letá Tanya Ricardo má jasno – jejím vzorem je herečka, manželka prince Harryho a čerstvá maminka Meghan Markle. A rozhodla se udělat úplně všechno pro to, aby vypadala jako ona. Kontaktovala tedy plastického chirurga z Houstonu, aby jí pomohl s proměnou v její oblíbenou celebritu. Žádala o úpravu hned několika částí těla: obličej, brada, prsa, břicho, boky, spodní část zad a zadek. Celkově tak před sebou měla osm plastických operací.

Její přítel Michael Duncan ji před převozem na chirurgii a absolvováním zákroků políbil a popřál hodně štěstí. O šest hodin později ji pak odvezli ze sálu s obvázaným obličejem. Jak vypadala její konzultace u plastického chirurga a průběh operací, nyní můžete vidět ve videu níže.

 

 

Vévodkyně Meghan konečně porodila! 1

Vévodkyně Meghan konečně porodila! Dočkal se princ Harry nakonec holky, nebo chlapečka?

Článek je zařazen v: plastiky , podoba , Meghan Markle , operace , dvojnice