Virály

12. prosince 2019 16:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena postavila svému muži vlastní hospodu. Nelíbilo se jí totiž, že kvůli pivu s přáteli netráví příliš času doma

Některé ženy si stěžují, jiné ženy konají.

Jayne Tapper (48) se rozhodla, že svému muži postaví na zahradě vlastní hospodu. Její manžel Paul Tapper (53) totiž trávil poměrně hodně času s přáteli mimo domov. Nejčastěji ho prý mohla potkat u piva v lokálních podnicích, kam se chodil pobavit. Některé ženy by takovou situaci řešily hádkou a vyhrožováním. Jayne zaujala jinou taktiku. Místo toho, aby mu něco zakazovala nebo se s ním hádala, použila ženskou inteligenci a spojila příjemné s užitečným.

Na jejich zahradě se totiž rozhodla postavit jejich vlastní domácí hospodu, kde mají dveře otevřené všichni jejich přátelé a dobří známí. Přestavěli si svůj zahradní domek a vybavení do něj nakoupili většinou z druhé ruky. Celkově je přestavba vyšla na pár desítek tisíc korun. Teď má muže za chvíli doma a navíc ušetří spoustu peněz za předražený alkohol v cizích podnicích. Navíc tam čas od času sama zavítá na nějaký ten drink, stejně tak jako její 3 dospělé děti, které si s sebou někdy přivedou i kamarády. Geniální nápad, co myslíte?

Sdílejte článek
Štítky manželství vztahy zábava hospoda

Přečtěte si také