Virály

21. července 2022 18:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena rozpoutala debatu poté, co servírka nakreslila srdíčko na účtenku jejímu příteli. Co jí na to řekli lidé?

Žena udělala žárlivou scénu svému příteli kvůli srdíčku na účtence.

Uživatelka TikToku s přezdívkou @bbynellz sdílela video, ve kterém ukazuje jídlo, které si se svým přítelem objednala z restaurace s sebou. Zabere přitom účtenku, na kterou servírka nakreslila srdíčko kolem jména jejího partnera. „Došlo nám tohle jídlo, které můj přítel objednal a ta děvka nakreslila srdíčko kolem jeho jména,“ říká žena ve videu. Pak se otočí na svého přítele a ptá se ho: „Kdo je ta kráva?“ a dožaduje se informace, zda zná někoho v té restauraci.

Zdá se, že jejímu příteli připadá celá situace zábavná a je vidět, že se usmívá, když jeho přítelkyně vyvádí kvůli malé kresbě na účtence. Video vidělo už přes milion uživatelů a jejich názory jsou odlišné. Zatímco někteří souhlasí s tím, že srdce je trochu moc, jiní v tom nevidí žádný problém.

„Zavolal bych tam a zeptala se, proč to udělali,“ napsala například jedna uživatelka. „Dal bych jim hodnocení 1 hvězdičky,“ okomentoval další. „Tohle bych jen tak nepřešla,“ doplnila jiná žena.

Nicméně několik lidí, kteří pracují v pohostinství vysvětlilo, že něco takového dělají také a že to opravdu nic neznamená. „Tohle dělám na každou objednávku. Možná přestanu,“ dodal s humorem další uživatel. „Pracuji v Hooters a dělám tohle s každou objednávkou bez ohledu na to, zda je to pro kluka nebo holku. Nenapadlo by mě, že by tohle mohlo být vyloženo nějak špatně,“ napsala jedna dívka.

@bbynellz

but naw frl why she did this ? #fyp

♬ original sound - NELLZ!


Přečtěte si také