návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Žena sdílela na Tik Toku tradiční recept na britskou snídani! Nenávidí ji za to celý internet

Ne, tohle se vám fakt nezdá. Američanka sdílela recept na tradiční britskou snídani, toast s fazolemi. Naštvala tím opět celý internet.
Vydáno: 02.07.2020, sis
Američanka a její toast
Autor: Tik Tok/jchelle36 Američanka a její toast

Možná si vzpomínáte na jednu Američanku, která už minule naštvala celý internet tím, že sdílela postup přípravy tradičního britského čaje. Ten vypadal spíš jako parodie. Ve videu, jak připravit takový britský čaj, napřed nalila vodu do hrnku, pak dala vodu do mikrovlnky. Když byla voda horká, přidala tam sáčkový čaj, hromadu cukru a mléko. Recept na tradiční britský čaj polovinu internetu totálně naštval – hlavně milovníky čaje – a druhou půlku opravdu pobavil.

Američanka tentokrát slíbila, že lidem poradí, jak si připravit tradiční britskou snídani – fazole na toastu. Jeho krása spočívá v naprosté jednoduchosti. Toast se naplní fazolemi, je možné přidat taky sýr nebo omáčka. Jeho velkou předností je to, jak je snadný. Ovšem Američanka žijící ve Velké Británii tomu nasadila korunu, když sdílela se svými 191 tisíci sledujícími na Tik Toku svůj postup. Napřed vzala obyčejný kousek toastu, pak přidala fazole a plátek zpracovaného sýra (ano, toho zabaleného do plastu, který se normálně dává do hamburgeru). Pak už jen vložila tenhle „pokrm“ do mikrovlnky a řekla, že to je hotové.

Stejně jako u jejího posledního videa se spousta lidí pobavila, ale u většiny spíš vyvolala pohoršení nad tím, co to zase stvořila. Uživatelé se rozčilují, že tímhle způsobem opravdu nikdo ve Velké Británii fazole na toastu nepřipravuje. Navíc kritizují i to, že nepoužila vůbec toastovač, takže ani nejde o toast… Všichni už jen doufají, že to nemyslí vážně a je to celé jenom sranda. I tak to vypadá dost nechutně.

 

@jchelle36

American cooking beans on toast in the UK ##americanintheuk @nichole.caroline

♬ original sound - jchelle36

 

horký čaj

VIDEO: Žena sdílela na TikToku totálně nechutný recept na čaj! Co je na něm tak odporného?

Američanka přešívá šaty ze sekáčů a zachraňuje planetu

Američanka přešívá ošklivé šaty ze sekáče za pár korun a zachraňuje planetu!

Článek je zařazen v: britská snídaně , tik tok , troll , trolling , američanka v británii

reklama