Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

VIDEO: Žena se 5 let neholila. Své podpaží ukázala živě v televizi! Nic tak nechutného jste neviděli!

5 let. Žádné holení. Krása.
Vydáno: 13.02.2018
Kate Smurthwaite

Podívejte, udržovat se krásní a pečovat o své tělo každý den je zajisté náročná činnost, kterou někteří lidé prostě neshledávají jako nezbytně nutnou. A my to chápeme. Jsou tu ale nějaké hranice a troufli bychom si říct, že pět let neholení lidé, ať už muži, nebo ženy, tuhle hranici zkrátka o nějaké čtyři roky a jedenáct měsíců překročili.

Příkladem budiž Kate Smurthwaite, která se objevila nedávno v jistém televizním pořadu, kde mimo jiné hovořila také o své hygieně. Holení pro Kate jaksi nebylo tak důležité, takže se nechala mírně zarůst, což později ukázala přímo do kamery. V pořadu se snažila bojovat proti tomu, aby ženy byly pod nátlakem okolí nuceny o sebe pečovat. Což opět chápeme – ženy by se neměly cítit pod nátlakem, měly by o sebe chtít pečovat samy od sebe. Stejně jako to dělají muži a všichni, kteří nechtějí být za podivíny.

 

 

Reklama
Článek je zařazen v: podpaží, holení, Žeňa, televize, živě, živé vysílání
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama