Virály

3. března 2020 14:55

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena se musela sama odvézt domů Uberem, protože její řidič usnul za volantem! Co na to říká společnost?

To si takhle zavoláte řidiče Uberu, aby vás odvezl domů. Jenže ten po cestě začne usínat. Žena měla štěstí, že jízdu přežila.

28letá žena se pokoušela vrátit se do svého domu v Bombaji z nedalekého indického města Pune. Proto si zavolala řidiče přes Uber. Řidič dorazil za pár minut a vypadalo to, že vše proběhne bez problémů. Jenže zanedlouho zjistila, že řidič není ve stavu, kdy by mohl řídit. Žena si všimla, že mu padala hlava a často s ní musel zavrtět, aby se vůbec udržel při bdělosti. Nakonec se otočili prudce doleva a téměř narazili do protijedoucího vozu uprostřed silnice. Stačilo málo a mohli být na místě mrtví.

Žena proto řidiče 5 minut přesvědčovala, aby zastavil u silnici a převzala kontrolu nad řízením, aby se mohli oba dostat do svého cíle bez zranění. Muž okamžitě na sedadle spolujezdce usnul a spal, než dorazili k ní domů. Pochopitelně odmítla za tuhle jízdu zaplatit, nicméně alespoň to přežila. Na dálnici totiž rozhodovaly milisekundy a k obrovské havárii stačilo málo. Kontaktovala pak Uber přes sociální sítě, sice se omluvili, ale nedali jí žádné odškodnění a řekli, že se s tím má obrátit na policii.

Teprve až policie kontaktuje Uber ohledně možné náhrady škody. Řidiče nicméně už společnost nezaměstnává – ke vzniklé situaci se ale nadále nevyjádřili.

Sdílejte článek

Přečtěte si také