Virály

31. května 2021 16:39

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena se podělila o trapas, kdy trenérovi omylem poslala své polonahé fotky! V čem se nepochopili?

Trapný moment si užila žena, která poslala trenérovi nevyžádané selfíčko.

Všechno to začalo lehkým nedorozuměním, které ale bylo pro tenhle trapný moment klíčové. Gemma Hill se rozhodla, že by chtěla po porodu trochu zpevnit a vylepšit svoji postavu, tak si našla osobního trenéra. Byla s ním v kontaktu přes Facebook, kde si psali ohledně stravování a cvičení. Zvláštní moment ale nastal v okamžiku, kdy jí trenér napsal, aby si udělala fotografii „před“ začátkem jejího úsilí, aby tak mohla sledovat svůj pokrok. Poradil jí, že se má svléknout do spodního prádla a zaujmout správný postoj, a tak se vyfotit.

Žena si to však vyložila jinak a fotografii, kterou udělala, mu poslala do zpráv. Neuvědomila si ale při tom to, že trenér tím myslel, že bude fotografie určená jen pro ni, aby mohla svůj progres sledovat. Poté, co mu fotku poslala, jí odpověděl, jak se situace má – byl zrovna na večeři se svojí dívkou, která ho kvůli polonahé fotce začala okamžitě vyslýchat. Naštěstí to vzal její trenér s humorem s tím, že po svých klientkách rozhodně nechce, aby mu posílaly svoje fotky ve spodním prádle. Gemma pak sdílela svůj trapas na TikTok s tím, že neví, jak se po tomhle trapasu „vrátí“ pod jeho vedení.

Její video #gymfail od té doby získalo 133 tiscí zhlédnutí a tisíce lajků, přičemž mnoho lidí to komentovalo s tím, že to byl jen „nešťastný omyl“.

@radiogemmahill

How do I go back 😫 #PT #gymfail #mumsoktiktok #gym #gym #over30 #fitlovers #fitnessfunny

♬ Send Me on My Way - Vibe Street


Přečtěte si také