reklama

reklama

Žena se napila v obchodě ústní vody a vrátila ji zpět

VIDEO: Žena se v obchodě napila ústní vody a pak udělala tuhle nechutnou věc!

Publikováno: 07.07.2019
Představte si, že byste v regálu sáhli přesně pro tu ústní vodu, kterou tam tahle žena vrátila zpátky. Nechutné, že?

reklama

Hodně nechutné záběry sdílela na svém twitterovém účtu žena jménem Nicole Smith. V pobočce amerického obchodního řetězce Walmart totiž vzala z regálu ústní vodu, otevřela ji, napila se a obsah z úst vyplivla zpět do lahve, kterou vrátila na původní místo. Její video, pravděpodobně inspirované výzvou, v níž jiná žena lízala zmrzlinu rovnou z kýblu v obchodě, se záhy po zveřejnění stalo virálním a vidělo jej už více než 17 milionů uživatelů. Ti byli ze záběrů naprosto šokováni a své rozhořčení dávali najevo ve znechucených komentářích. Většina z nich absolutně nedokázala pochopit, proč Nicole něco takového vůbec udělala.

Později se naštěstí ukázalo, že nejspíš spolupracuje s jednou značkou ústních vod a tohle byl jen velmi svérázný způsob její propagace, přičemž onu vrácenou lahev si nejspíš nakonec koupila. To však nezměnilo názor komentujících ani společnosti Walmart, která ve svém prohlášení uvedla, že na vyšetřování incidentu spolupracuje s donucovacími orgány a jsou připraveni učinit náležité kroky. Na kontroverzní video, které pobouřilo celý internet, se můžete nyní podívat. Co myslíte, není tohle vážně už přes čáru?

 

 

Nechutná záchodová historka.

GALERIE: Žena se omylem napila projímadla a zažila pravé záchodové peklo! Tahle fekální historka se stala hitem internetu!

reklama