Virály

6. listopadu 2019 14:30

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena šla na záchod na velkou, místo toho porodila dítě. To vážně nevěděla, že je těhotná?

Tak tohle by nechtěla zažít žádná. Žena na sobě nevypozorovala včas těhotenství, a když už začala rodit, stále si myslela, že se jí chce jenom na velkou. Dítě pak tím pádem porodila přímo do záchodu.

27letá žena se těšila ze svatby se svým partnerem, už měli všechno na svatbu nachystané a těšili se, že se vezmou. Ovšem o tom, že je těhotná, Jenna vůbec nevěděla. S mužem sice děti plánovali, ovšem třeba až za několik let. Navíc užívala hormonální antikoncepci, tak jí ani nenapadlo si dělat těhotenský test a podobně. Jak ale mohla nepoznat celou tu dobu, že je těhotná?!

Neměla prý absolutně žádné příznaky mimo mírného, avšak neznatelného přibrání na váze a byla naštvaná, že se nějak moc nacpává jídlem. No svatba přesto proběhla podle představ a potom už došlo na věc. Jenna se vzbudila se šílenou bolestí podbřišku, tak šla na toaletu s tím, že asi něco špatného snědla. Bolest se neustále vracela a zase ustupovala. Menstruaci však dostat neměla.

Sedla si tedy na záchod a čekala, až to přijde. A přišlo. Ale něco jiného, než asi očekávala. Rozhodla se vytlačit všechno ven, zatímco její muž čekal mimo koupelnu a slyšel jí křičet. Jenna si celou dobu myslela, že to asi bude velká zácpa, ovšem pak se podívala pod sebe a spatřila v záchodové míse dítě. A to ani nevěděla, že vůbec byla těhotná… Pak už zavolali záchranku a nakonec bylo dítě i matka v pořádku… Musel to ale být pořádný šok.


Přečtěte si také