návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Žena šokovala diváky přiznáním, že si nemyje vaginu. Co konkrétně ji v tom brání?

Žena měla zdravotní potíže, protože si nemyla vaginu.
Vydáno: 29.12.2019
Nemytá vagina 1
Autor: youtube.com Nemytá vagina 1

Následující řádky berte jako takový stručný varovný příklad toho, když je někdo – jak to jen říct hezky – tupý jako poleno. Diváci pořadu The Sex Clinic prožili nedávno menší šok (což je tak trochu pointa, ale popojedeme), když se žena na kameře přiznala ke zdravotním potížím spojeným s tím, že si nemyje vaginu. Zejména po sexu a občas zapomene i při běžném mytí. Důvodem prý bylo, že jí to někdo poradil.

Ano, občas stačí, abyste se řídili něčí hloupou radou, a váš život se může rychle proměnit v menší peklo. Žena následně dostala plno vzkazů, emailů, dopis, i smsek od přátel, kteří nevěřili vlastním uším. Musela tak natočit vysvětlující video, ve kterém vše uvádí na pravou míru a snaží se svůj problém zmírnit. Důležité je taky říct, že odbornice v pořadu ji ihned vysvětlila, že by si vaginu měla mít ráno i večer, a definitivně taky po sexu. Už jen proto, aby předešla nepříjemným sexuálně přenosným chorobám. Reakci dívky i s jejím dřívějším přiznáním najdete níže:

Článek je zařazen v: vagina , hygiena , mytí , Šok , diváci , Žeňa , pohlavní styk , nemoc

reklama