Žena se zasnoubila s duchem. 1
Autor: profimedia.cz Žena se zasnoubila s duchem. 1

VIDEO: Žena tvrdí, že ji přítel duch požádal o ruku! Jak vypadá jejich sex a v čem je lepší než s muži?

Publikováno: 30.10.2018
Tak trochu jiná duchařská historka.

reklama

Britka Amethyst Realm se živí jako duchovní poradkyně. Ve Velké Británii je ovšem bizarní postavičkou, která v televizních pořadech ráda tvrdí, že již několik let chodí a má sexuální vztah s duchy. Ano, čtete správně. Těch měla za posledních 13 let už více než dvacet a tyto vztahy si nemůže vynachválit. A to dokonce tolik, že se nyní s jedním z nich zasnoubila.

Se svým duchařským přítelem se seznámila během své dovolené v Austrálii, když v sobě během výletu tamní přírodou pocítila neskutečný příval energie. Ihned věděla, že to je ten pravý. 30letá žena se sice bála, že ji duch před cestou zpět do Británie opustí. On s ní ovšem nastoupil do letadla, kde prý dokonce měli sex a je s ní od té doby neustále. A nyní se její mrtvý neviditelný přítel konečně vyjádřil a pořádal ji o ruku. Jak to udělal? Prostě jí řekl, ať jede na jedno romantické místo a tam jí to pošeptal do ucha! Jen to klečení na kolenou z logických důvodů chybělo. Amethyst je ovšem naprosto šťastná, plánuje svatbu a v budoucnu by se svým duchem chtěla i otěhotnět.

 

 

A jak vůbec vypadá takový sex s duchem? Ten už popsala v jednom z minulých rozhovorů. Oblékla si negližé, lehla si do postele, a když po pár minutách čekání usínala přesvědčená, že už nejspíš nic nebude, duch se k ní přiblížil a… no, začaly se dít věci. Žena na konci prý dosáhla orgasmu především díky různým energiím. Od té doby už je každopádně s duchy spokojena a na muže tak vůbec nemyslí. Ti jí totiž takový orgasmus a příval energie nikdy nedokázali dopřát. A my jí její aktuální štěstí samozřejmě přejeme, to je jasný.

Tak to bychom potkat nechtěli!

NEUVĚŘITELNÉ! Reálné napadení duchem zachytila kamera na chodbě!

fb_matka 1

GALERIE: Dívka otěhotněla ve 13 letech! Teď vzala svoji dvouletou dceru na ples. Měla pro to bizarní důvod

reklama