Virály

11. prosince 2017 16:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena tvrdí, že měla sex s dvaceti duchy! V čem jsou podle ní lepší než muži?

Ráda by s jedním z duchů otěhotněla.

Ne, tohle není příběh pokračování filmu Duch s Demi Moore a Patrickem Swayzem. I když by to vzhledem k zemřelému herci rozhodně mohlo být zajímavé. Tohle je jen příběh ženy z Británie, která v médiích tvrdí, že se vyspala s dvaceti duchy.

Jak v následujícím rozhovoru uslyšíte, žena poprvé pocítila „přítomnost ducha“ někdy před dvanácti lety. Na otázku, jestli se bála, pak odpověděla nikoliv, naopak jí prý duchové utěšovali. A jak probíhal první styk? Oblékla si negližé, lehla si do postele, a když po pár minutách čekání usínala přesvědčená, že už nejspíš nic nebude, duch se k ní přiblížil a… no, začaly se dít věci. Žena na konci prý dosáhla orgasmu především díky různým energiím. Nás by jen zajímalo, jestli orgasmu dosáhl i duch a jak to asi vypadalo. Od té doby už je každopádně s duchy spokojena a na muže tak vůbec nemyslí.

V budoucnu by navíc chtěla žena s jedním z duchů otěhotnět. Podle svých slov to důkladně studovala a objevila případy, kdy ženy otěhotněly „z ničeho nic“ (my bychom si vsadili na levný alkohol a špatnou paměť), problém však byl, že se žádné z „duchařských“ dětí nikdy nedonosilo. Ráda by tak byla první.

Sdílejte článek

Přečtěte si také