Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

VIDEO: Žena tvrdí, že měla sex s dvaceti duchy! V čem jsou podle ní lepší než muži?

Ráda by s jedním z duchů otěhotněla.
Vydáno: 11.12.2017, redakce
Je možné mít sex s duchy?

Ne, tohle není příběh pokračování filmu Duch s Demi Moore a Patrickem Swayzem. I když by to vzhledem k zemřelému herci rozhodně mohlo být zajímavé. Tohle je jen příběh ženy z Británie, která v médiích tvrdí, že se vyspala s dvaceti duchy.

Jak v následujícím rozhovoru uslyšíte, žena poprvé pocítila „přítomnost ducha“ někdy před dvanácti lety. Na otázku, jestli se bála, pak odpověděla nikoliv, naopak jí prý duchové utěšovali. A jak probíhal první styk? Oblékla si negližé, lehla si do postele, a když po pár minutách čekání usínala přesvědčená, že už nejspíš nic nebude, duch se k ní přiblížil a… no, začaly se dít věci. Žena na konci prý dosáhla orgasmu především díky různým energiím. Nás by jen zajímalo, jestli orgasmu dosáhl i duch a jak to asi vypadalo. Od té doby už je každopádně s duchy spokojena a na muže tak vůbec nemyslí.


V budoucnu by navíc chtěla žena s jedním z duchů otěhotnět. Podle svých slov to důkladně studovala a objevila případy, kdy ženy otěhotněly „z ničeho nic“ (my bychom si vsadili na levný alkohol a špatnou paměť), problém však byl, že se žádné z „duchařských“ dětí nikdy nedonosilo. Ráda by tak byla první.

Navštívili byste takový podnik?

Týpek otevírá kavárnu s blowjoby! Kolik zaplatíte za kafe a orální sex?

Eva Perkausová pro Playboy - sexy fotky

Playboy: Eva Perkausová natočila luxusní video, které vás nenechá klidnými

Reklama
Článek je zařazen v: duch, Sex, Žeňa, Velká Británie, televizní pořad, rozhovor, energie, otěhotnění
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama