návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Žena udělala rozvodovou sérii fotek, ve které spálila své svatební šaty. Proč to udělala?

Svatba bývá v životě ženy většinou opravdu šťastný okamžik. Stejně tak se jím ale může stát i rozvod.
Vydáno: 19.02.2019
Žena spálila svatební šaty 1
Autor: Twitter / Katlynn McKee Žena spálila svatební šaty 1

Asi to úplně poslední, co se vám honí hlavou, když před oltářem skládáte svatební slib, jsou myšlenky na rozvod. Přesto se často stává, že i pro zamilované lidi je nakonec manželství jen jednou životní kapitolou předcházející dalším dobrodružstvím po podepsání rozvodových papírů. To potkalo i Katlynn McKee z amerického Illionis, která se rozhodla rozloučit se s minulostí ve dvou velmi rázným způsobem. Zatímco její svatební den připomínal pohádku, ve které byla tou nejkrásnější princeznou v bílých šatech se závojem a kyticí, po čtyřech letech od sňatku se ve stejných šatech za 1200 dolarů (více než 27 000 Kč) vesele brodila bahnem, vzala na ně nůžky a nakonec je podpálila.

Měla při tom úsměv od ucha k uchu a vypadala stejně šťastně, jako když svému tehdy budoucímu manželovi říkala ANO. To vše zachytil fotograf (mimochodem přesně ten, který fotil i na její svatbě), aby jí zůstala památka na její oslavu rozvodu po 4 letech manželství a po 10 letech vztahu s mužem, s nímž má dceru. I přes odloučení stále zůstávají přáteli, a její exmanžel se dokonce chtěl této rituální rozlučky s jejich svazkem zúčastnit také. Katlynn ho však odmítla s tím, že tohle musí udělat sama. A tak vznikly fotografie, na kterých pije víno, stříhá své šaty a nakonec je zapálí. Výsledek můžete vidět i vy v následujícím videu.

 

 

Nevěsta veganka nepozvala rodinu na svatbu 2

Veganská nevěsta pobouřila internet! Příbuzným, kteří jedí MASO, zakázala přijít na svatbu! Co drsného jim napsala?

Článek je zařazen v: svatba , rozvod , šaty , spálení , rituál

reklama