návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Žena utratila statisíce za plastickou operaci. Ta se nepovedla a její zadek vypadá, jako by měla plíny

Když se plastická operace nepodaří.
Vydáno: 20.03.2020
Nepovedená plastika z Turecka 1
Autor: youtube.com Nepovedená plastika z Turecka 1

Případy nepovedených plastických operací nejsou nic neobvyklého, a tenhle vlastně rovněž není zas až tak zvláštní. Snad jen ten zpackaný výsledek tentokrát opravdu stojí za to.

33letá Star Delguidice z Turecka se rozhodla strčit si do zadku implantáty dvakrát větší, než byla doporučená velikost. Přestože byla Star zpočátku spokojena s výsledkem, její pozadí brzy začalo prohrávat boj s gravitací a po pár týdnech začalo pod šaty a v kalhotech vypadat, jako by nosila plíny. Což asi žádná žena tak úplně nechce.

Žena tak nyní hledá nového plastického chirurga, který by byl schopen její zadek spravit. Není to každopádně poprvé, co si žena vyzkoušela plastiku. Už dříve utratila miliony korun za různé procedury, které prý měly za cíl utvořit dokonalé zosobnění krásy. No, jak se tak na ženu díváme, skoro bychom si i troufli říct, že takhle ten ideál fakt nevypadá.

Článek je zařazen v: plastická operace , zadek , FAIL , peníze , Žeňa , krása

reklama