Annie McElvein
Autor: tiktok.com/@aannniee6 Annie McElvein

VIDEO: Žena vypadá s novým sestřihem jako Frodo Pytlík z Pána prstenů! Podívejte na tu podobu

TF. Publikováno: 29.11.2022
Mladá žena svým novým účesem pobavila internet.

reklama

Asi každá žena zná ten natěšený pocit, kdy přijde s fotografií své oblíbené celebrity ke kadeřnici s tím, že by chtěla přesně takový účes, jaký má ona. Bohužel pro pětadvacetiletou Annie McElvein z Nového Zélandu byla ale tahle situace u jejího holiče trochu opačná. Ze salonu totiž nechtěně odešla jako postava z oblíbené fantasy trilogie Pán prstenů.

Nepředstavujte si ale žádnou podobnost s krásnými elfkami. Annie totiž s novým účesem vypadá jako hlavní hrdina Frodo Pytlík, kterého ztvárnil americký herec Elijah Wood. „Nechtěla jsem po kadeřnici, abych vypadala jako on, ale nejsem kvůli tomu naštvaná,“ vzala to s humorem mladá žena, která svou vtipnou zkušenost zveřejnila na TikToku společně s povedenou fotkou.

„Jsem velkým fanouškem Pána prstenů, takže když jsem se viděla, hned jsem si pomyslela: ‚Sakra, jo!‘“ dodala Annie s tím, že doufá, že její video uvidí sám Elijah Wood a bude se s ní chtít setkat. „Minimálně bys mohla hrát jeho dvojníka,“ vzkázal jí jeden z komentujících pod video, které se stalo okamžitě virální a doposud ho vidělo 8,5 milionu lidí.

Harry Styles

GALERIE: 20 slavných osobností v podobě Hulka! Jak vypadá zelená a naštvaná Scarlett Johansson?

reklama