návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Žena zachránila obří tarantuli před povodní! Lidé jí za to nadávají. Prý měla nechat pavouka utopit

Udělali byste to samé?
Vydáno: 12.03.2018
Udělali byste to samé?
Autor: youtube.com Udělali byste to samé?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pavouci patří do té skupiny zvířat, na kterou má většina lidí vyhraněný názor. Někteří je nenávidí a zapalují si domy, jenom aby se všech pavouků zbavili, a jiní je milují, a chovají si je v obřích akváriích u sebe v ložnici. Osobně se přikláním spíš k tomu zapalování, na druhou stranu vidět jakéhokoliv tvora, ať už malého, či velkého trpět, není příjemné snad nikomu.

Není tedy divu, že když jedna Australanka v oblasti, kde jsou lidé obzvlášť zvyklí na všelijakou přerostlou verbež a kde právě probíhala povodeň, spatřila viset na větvi těsně nad vodou tarantuli bojující o život, rozhodla se jednat.

Obřího pavouka zachránila a umístila na strom poblíž lékárny, kde mohl bouři přečkat. Jeden z expertů poté děkoval Andree za její čin, protože bez jejího zásahu by se pavouk, kterého voda vyplavila z jeho doupěte, zcela jistě utopil. Sociální sítě už ale byly méně vřelé. Podle lidí měla žena nechat pavouka utopit, je totiž příliš velký, nebezpečný (lidem způsobuje zvracení) a obecně jen málokdo chápal, proč vlastně tarantuli pomohla. Jo, svět je kruté místo.

Článek je zařazen v: pavouk , tarantule , záchrana , Austrálie , Žeňa , sociální sítě