Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

VIDEO: Žena zachránila obří tarantuli před povodní! Lidé jí za to nadávají. Prý měla nechat pavouka utopit

Udělali byste to samé?
Vydáno: 12.03.2018
Udělali byste to samé?
Udělali byste to samé? Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pavouci patří do té skupiny zvířat, na kterou má většina lidí vyhraněný názor. Někteří je nenávidí a zapalují si domy, jenom aby se všech pavouků zbavili, a jiní je milují, a chovají si je v obřích akváriích u sebe v ložnici. Osobně se přikláním spíš k tomu zapalování, na druhou stranu vidět jakéhokoliv tvora, ať už malého, či velkého trpět, není příjemné snad nikomu.

Není tedy divu, že když jedna Australanka v oblasti, kde jsou lidé obzvlášť zvyklí na všelijakou přerostlou verbež a kde právě probíhala povodeň, spatřila viset na větvi těsně nad vodou tarantuli bojující o život, rozhodla se jednat.

Obřího pavouka zachránila a umístila na strom poblíž lékárny, kde mohl bouři přečkat. Jeden z expertů poté děkoval Andree za její čin, protože bez jejího zásahu by se pavouk, kterého voda vyplavila z jeho doupěte, zcela jistě utopil. Sociální sítě už ale byly méně vřelé. Podle lidí měla žena nechat pavouka utopit, je totiž příliš velký, nebezpečný (lidem způsobuje zvracení) a obecně jen málokdo chápal, proč vlastně tarantuli pomohla. Jo, svět je kruté místo.

Článek je zařazen v: pavouk , tarantule , záchrana , Austrálie , Žeňa , sociální sítě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama