Virály

26. května 2020 17:15

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena zavolala policii, protože jí černoch řekl, aby dala psovi vodítko. Co si proboha myslela?

Později se žena za svůj hysterický výstup omluvila, nicméně internetem už stihlo proletět virální video.

Žena, která je bílé barvy pleti, propadla hysterii a myslela si, že ji kolemjdoucí ohrožuje na životě, jenom proto, že jí řekl, aby si vzala psa na vodítko, což bylo v souladu s pravidly parku. 41letá žena Amy se později omluvila s tím, že její chování bylo nepřijatelné. Ale to už video proletělo internetem a pobavilo spoustu lidí. Jiné ovšem zase dost znechutilo.

Na videu, které natočil 57letý Christian Cooper, jej žádala, aby přestal natáčet a že jde zavolat policii. Muž jí klidným hlasem řekne, aby je zavolala a řekla jim, co chce. Žena začala hystericky odpovídat, že jim řekne, že její život ohrožuje africký Američan. Žena na policii skutečně zavolala a řekla jim, ve kterém parku je, že jí africký Američan nahrává a vyhrožuje jejímu psovi.

Klip sdílela křesťanská sestra Melody Cooperová a rychle se stal hitem internetu, obzvláště kvůli hysterickému výstupu, který žena předvedla. Od doby incidentu se už omluvila a momentálně má administrativní dovolenou ze své pozice vedoucí řešení investičního pojištění ve Franklin Templeton, přičemž společnost uvedla, že provádí vyšetřování. Žena také vrátila svého psa do útulku poté, co uživatelé sociálních médií vyjádřili obavy o jeho zdraví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také