Virály

18. srpna 2022 11:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena žije v domě ze slavného hororu! Jaké šílenosti se jí tam běžně stávají?

Žena žije v neslavně známém domě, který inspiroval horor V zajetí démonů.

Pravděpodobně nejstrašidelnější dům v celé Americe je bezpochyby ten na Rhode Islandu, ve kterém žila rodina Perron. Jejich příběh a paranormální zážitky byly až tak děsivé, že dokonce inspirovaly slavný horor V zajetí démonů. Je proto až k údivu, že právě tento prokletý dům poté koupili manželé Cory a Jennifer Heinzen, pro které se stalo stavení splněným snem.

Noví majitelé dům lehce zrekonstruovali, avšak trvali na to, aby se zachovala původní strašidelná atmosféra. Nyní je místo nabízeno jako turistická atrakce pro všechny milovníky hororů a paranormálních jevů. Žezlo poté převzala jejich dcera Madison, která se o dům stará jako správce a na internetu důkladně popisuje, jaký je život v tom nejděsivějším obydlí v Americe.

@madison.heinzen207

DAY IN MY LIFE 🏚👻 #foryou #paranormal #dayinmylife #conjuringhorror #theconjuringhouse #ghost #hauntedhouse

♬ Aesthetic - Tollan Kim

Podle všeho se v něm i po tolika letech dějí nevysvětlitelné a zlověstné věci. „Otvíraly se dveře, slyšeli jsme kroky a klepání,“ popisovala život matka Jennifer Heinzen. A jak vypadá taková denní rutina v prokletém stavení? Den Madison prý začíná obvyklou kontrolou bezpečnostních kamer, velkým úklidem a přípravou místa pro novou turistickou skupinu.

Rodina už si prý na přítomnost duchů zvykla, pokud je to vůbec možné, i když několik incidentů je pořádně vyděsilo. Po nastěhování prý strávili čtyři měsíce v jedné místnosti, aby dali duchům a přízrakům možnost si zvyknout na nové majitele.


Přečtěte si také