Virály

24. ledna 2018 14:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ženich přerušil svatbu a přiznal, že jeho srdce patří někomu jinému. Poté se otočil a ukázal, kdo to je

Svým přiznáním šokoval všechny přítomné. K čemu se během své vlastní svatby doznal?

Dojemná svatba, která dojala celý internet, se odehrála v Portugalsku. Zprvu se zdálo, že jde vše podle plánu a svatba Jeffersona a Jessicy bude jako každá jiná. Pak ovšem došlo na klasickou otázku, zda má někdo z přítomných proti svatbě námitky. A slovo si vzal překvapivě sám ženich, který přišel s nečekaným doznáním. Přiznal se totiž, že jeho srdce nepatří pouze Jessice, ale ještě jiné osobě! A ta stála hned za nimi.

Jejich blízcí tak zůstali na chvíli v šoku. Poté ale bylo jasné, koho tím Jefferson myslí. Podíval se totiž na osmiletou dceru své vyvolené, malou Giovannu. Tu má Jessica ze svého předchozího vztahu a Jefferson se snaží ve svém dojemném proslovu Jessice a ostatním sdělit, proč je pro něj malá Giovanna stejně důležitá jako ona a chce být pro ni tím nejlepším otcem. Reakce malé holčičky i všech okolo pak dojímá celý internet. A nemusíte kvůli tomu ani umět portugalsky.

Sledujte ojedinělou dokureality Den jak sen, která vás provede každé pondělí večer na Primě nebo zpětně on-line přípravami jedné originální svatby.


Přečtěte si také