Virály

28. listopadu 2022 11:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ženich zničil novomanželce velký den. Vážně jí hodil svatební dort do obličeje?

Takhle si nevěsta svůj svatební den zřejmě nepředstavovala.

Asi každá nevěsta si o svůj velký svatební den přeje, aby proběhlo všechno bez jediné chyby. Od dekorací, květin, chutného jídla až po romantický první tanec. Ženich má vedle toho jen pár drobných „povinností“, z čehož je nejdůležitější neopít se moc brzy a neudělat ostudu. To se však nepovedlo na svatbě Marianny De Oliveiro, která se o svůj velký den podělila s uživateli na TikToku.

Na sociální síť totiž zveřejnila kousek záznamu ze svatby, kdy se svým novomanželem poprvé ochutnávali svatební dort. Místo romantické chvíle ale přišel pořádný šok. Její milý je zřejmě velkým vtipálkem a rozhodl se výjimečný a slavnostní okamžik lehce okořenit. Při ochutnávce dortu totiž hodil kousek moučníku své novomanželce do obličeje.

@mariannabdeoliveira

Would you kill your hubby?! #weddingtiktok #weddingcake #weddingtok #bridesoftiktok #valentinesday #galentinesday #LaysGoldenDuet #fyp #marriage

♬ Oh No - Kreepa

No, asi si umíte představit to překvapení, kdy dokonalý make-up, drahé šaty i účes zničí během chvíle dortová poleva. Video na TikToku se prakticky okamžitě stalo virální a rozdělilo internet na dva tábory. Zatímco jedni si myslí, jaká to nebyla ohromná legrace, podle jiných, a to zejména žen, tímhle gestem ženich zničil celou svatbu.

„V tu chvíli bych se s ním rozvedla,“ poznamenala jedna z komentujících, mezitímco další drsně napsala, že by měl onen muž dospět. Co si o svatebním vtípku myslíte vy? Šlo o nevinnou legrácku, nebo tím novomanžel opravdu zkazil nejdůležitější den v jejich životě?


Přečtěte si také