návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Ženichova milenka se objevila v den svatby oblečená jako druhá nevěsta. Co udělala jeho nastávající?

Takovou svatbu si asi budoucí novomanželé nepředstavovali…
Vydáno: 28.01.2019
Milenka ve svatebních šatech
Autor: twitter Milenka ve svatebních šatech

Jedna zhrzená milenka v jižní Africe se totiž rozhodla, že to nevěrnému ženichovi jen tak nedaruje. On si totiž plánoval vzít někoho jiného, a tak na jeho svatbu dorazila oblečená do svatebních šatů. Všichni hosté zmateně kroutili hlavou a nechápali, co má celá tato situace znamenat. Dvě nevěsty v bílém a jeden hodně nervózní ženich.

Na nahrávce je slyšet povyk davu, ale skutečná nevěsta zůstává až podezřele klidná a mimo dění. Ale jak to doopravdy bylo? To zatím není známo. Možná, že si to milenka vyložila špatně a myslela si, že si hodlá vzít ji, nebo že by si špatně přečetla svatební pozvánku? No, ať už to je, jak to je, video se okamžitě stalo virálním. A lidé komentáři nešetřili. „Každý muž, který podvádí, si zaslouží takovou milenku,“ píše na Twitteru uživatel Sidneydiogu. Rada pro všechny muže na závěr – nemějte raději žádnou milenku!

Twitter komentář
Autor: twitter Twitter komentář

 

 

 

Článek je zařazen v: svatba , ženich , milenka , nevěsta , trapas

reklama