návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Zloděj vrátil peníze, protože to nebylo dost na operaci jeho nemocné dcery. Jaký trest mu hrozí?

Zloděj se rozhodl, že mu krádež tak malé částky nestojí za to.
Vydáno: 16.07.2019
Ozbrojený lupič vrátil peníze 1
Autor: youtube.com Ozbrojený lupič vrátil peníze 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policie ve Filadelfii nyní řeší poměrně velké dilema. Na jedné straně má ozbrojeného lupiče, který nakráčel do obchodu se zbraní, od pokladního vybral pod výhružkou násilí pár dolarů a pak se dal na útěk. Na druhé straně má ale taky člověka, který si loupež ještě před odchodem z obchodu rozmyslel, peníze vrátil, pokladního ujistil, že by mu nikdy neublížil, a nakonec v míru odešel. V obou případech se jedná o tu samou osobu.

Zloděj jako důvod vrácení peněz uvedl, že to není dost k zaplacení operace jeho nemocné dcery. Záběry z bezpečnostních kamer se staly virální a jak jsme již psali, incident začala vyšetřovat policie. Muži stále hrozí obvinění z pokusu o ozbrojenou loupež, policii ale zároveň zajímá situace, která ho k činu dovedla, a jak mu bude možné pomoct. Tak snad se vše vysvětlí.

Článek je zařazen v: zloděj , peníze , operace , nemocná dcera , trest