návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Zloděj vrátil peníze, protože to nebylo dost na operaci jeho nemocné dcery. Jaký trest mu hrozí?

Zloděj se rozhodl, že mu krádež tak malé částky nestojí za to.
Vydáno: 16.07.2019
Ozbrojený lupič vrátil peníze 1
Autor: youtube.com Ozbrojený lupič vrátil peníze 1

Policie ve Filadelfii nyní řeší poměrně velké dilema. Na jedné straně má ozbrojeného lupiče, který nakráčel do obchodu se zbraní, od pokladního vybral pod výhružkou násilí pár dolarů a pak se dal na útěk. Na druhé straně má ale taky člověka, který si loupež ještě před odchodem z obchodu rozmyslel, peníze vrátil, pokladního ujistil, že by mu nikdy neublížil, a nakonec v míru odešel. V obou případech se jedná o tu samou osobu.

Zloděj jako důvod vrácení peněz uvedl, že to není dost k zaplacení operace jeho nemocné dcery. Záběry z bezpečnostních kamer se staly virální a jak jsme již psali, incident začala vyšetřovat policie. Muži stále hrozí obvinění z pokusu o ozbrojenou loupež, policii ale zároveň zajímá situace, která ho k činu dovedla, a jak mu bude možné pomoct. Tak snad se vše vysvětlí.

Článek je zařazen v: zloděj , peníze , operace , trest

reklama