Virály

27. června 2018 12:22

redakce Prima Lajk

VIRÁLNÍ HIT: Žena obletěla půlku světa, aby kamarádovi předala babu! Podívejte se, jak drsná akce proběhla

Mezinárodní hra na babu.

Kdo jako malý s kamarády nehrál na babu… Tuhle světově populární hru zná vskutku každý, a přestože má hra v různých koutech světa různá jména, pravidla jsou vždycky stejná. Plácnete kamaráda, má babu. Jeho úkolem je následně dohnat dalšího hráče, aby babu předal. Nikdy ji však nesmí vrátit tomu, kdo mu ji dal. No a teď si představte, že tuhle dětskou hru hrajete jako dospělí a vašim hřištěm je celý svět.

Přesně takhle to funguje u party kamarádů, kteří se před deseti lety poznali na studijním pobytu v Číně. Od té doby hrají každý červen a prosinec babu, kvůli které cestují napříč celým světem. Jako např. teď, když Georgina Wilkinson předala babu svému příteli během křtu jeho neteře.

Uletěla kvůli tomu 6,5 tisíc kilometrů, ze Spojených států až na jeden ostrůvek ve Skotsku, kde se převlékla za zahradníka, předala babu, a ihned poté zase letěla domů. Celá akce jí přitom trvala naplánovat 6 měsíců, a zahrnovalo to i kontaktování rodiny jejího kamaráda, která musela křtiny naplánovat přímo podle jejího rozvrhu. Holt někteří dospělí zůstanou navždy dětmi.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa video akce Skotsko kamarádi USA Čína virální hit hra na babu

Přečtěte si také