návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Vražda, na kterou je třeba kalkulačka! Muž najal zabijáka, ten najal dalšího, ten dalšího a tak dál. Jak to dopadlo?

Za bizarní plán vraždy míří šest chlapíků do vězení. Jak se nechali chytit?
Vydáno: 21.10.2019
Bizarní plán vraždy 1
Autor: istock.com Bizarní plán vraždy 1

Šest lidí bylo nedávno odsouzeno za pokus o vraždu, ke které mělo dojít v roce 2013 v Číně. Realitní agent Tan Youhui (říkejme mu A) si najal vraha, který měl zabít jeho přímého konkurenta Weie (tomuhle pro změnu říkejme B). Tan zaplatil vrahovi Xi Guanganovi (C, už se snad chytáte) 2 miliony juanů (6,48 milionu korun) předem, dále mu poskytl fotografii Weie a taky telefonní číslo. Doteď celkem standardní objednávka vraždy. Hádám, samozřejmě.

Xi si následně k vraždě najal muže jménem Mo Tianxiang (D). Mo si najal Yanga Kangshenga (E) a dal mu 270 tisíc juanů předem a dalších 500 tisíc slíbil, když Weide zavraždí. Yang, jak správně tušíte, si k vraždě najal dalšího člověka – Yanga Guangshenga (F), kterému dal 200 tisíc juanů a slíbil opět dalších 500, až bude vše hotovo. Už jsme skoro u konce řetězce. Yang Guangsheng najal k vraždě Linga Xiansiho (G), kterému za vraždu slíbil 100 tisíc juanů. Tomu ale 100 tisíc přišlo málo, vše tak vykecal Weiovi a navrhl mu, aby smrt předstíral, že si peníze rozdělí. Wei místo toho šel přímo za policií. A tak skončilo 6 předchozích chytráků před soudem. Přijde vám to komplikované?

Dobře, zjednoduším to:

A si najal C, aby zavraždil B.

C si najal D.

D si najal E.

E si najal F.

F si najal G.

G vše řeklo B. A teď míří A, C, D, E, F, G do vězení.

Článek je zařazen v: vražda , nájemný vrah , Čína , soud , vězení , peníze

reklama