Virály

28. března 2018 13:37

redakce Prima Lajk

Vsadil vlastního syna a PROHRÁL! Reakce manželky na šílenou novinu vás dostane

To je tak, když je někdo závislý na hazardu.

Říkejte si, co chcete, dokud vás ale vlastní rodiče neprohrají někde v kartách se sousedem, jste na tom ještě dobře! Přesně k tomu došlo před 3 lety v Indii, kde se s mužem známým pouze jako Moshin rozvedla vlastní žena poté, co prohrál syna v hazardní hře.

K incidentu došlo v Novém Dillí, muž měl původně prohrát celou rodinu (ta čítala manželku a dvě děti), když ale vítěz sázky – jistý Imran – přišel do domu pro svou výhru, Moshinova manželka začala přirozeně protestovat. Situací se tak začala zabývat městská rada a ta se shodla na tom, že má Imran na vítězství nárok. Nakonec ale snížili jeho výhru pouze na Moshinova syna.

Moshinova žena okamžitě požádala o rozvod a proti vítězi sázky podala trestní oznámení, policie se jí tehdy ovšem vysmála. Teprve tento týden se ženě povedlo donutit městskou radu, aby policii nařídila Imrana i s jejím synem vystopovat. Snad tedy čeká rodinu brzké shledání. Mezitím si z toho vezměte ponaučení, že vsázet členy vlastní rodiny se zkrátka nikdy nevyplácí. Překvapivě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také