Virály

21. listopadu 2018 13:32

redakce Prima Lajk

VTIPNÉ FOTO: Nákupní centrum se omluvilo zákazníkům za nevhodnou ukázku ledních medvědů. Rozdávali si to totiž zezadu

Lední medvědi, jak jste je ještě neviděli.

Wow! Normálně se v nákupních centrech moc nebavíme, vlastně je to přesně naopak – drtivou většinu času je to velké utrpení – v jednom britském nákupním centru měli ale dospělí (a hlavně ti s dětmi) teď o zábavu rozhodně postaráno.

Návštěvníci centra se totiž setkali v hodně odvážným vystavením ledních medvědů. Ti si to totiž na férovku rozdávali hezky zezadu, což asi vedlo k několika hodně zajímavým dotazům nejen na rodiče, ale i správce centra. Ti se později zákazníkům na internetu omluvili a medvědy pochopitelně upravili. Podle všeho si s nimi předtím pohrál nějaký zákeřný zákazník.

We’d like to thank our customers for getting a little too into Christmas this year with our Polar Bears in the atrium...

Posted by Tynwald Mills on Sunday, November 18, 2018

Tak či tak, vidět tohle v našich centrech, asi nám to ty nákupy dost usnadní. A jak že to vlastně mají doopravdy lední medvědi s pářením? Samci podle všeho hledají samice podle pachu, když se před samicí sejde více samců, můžou se i porvat. Vítěz pak stráví se samicí zhruba týden, než si odejde hledat novou samici. Obecně jsou však lední medvědi považováni spíše za samotáře.


Přečtěte si také