Virály

25. června 2020 22:01

sarka.turcekova@gmail.com

VTIPNÝ PŘÍBĚH: Nevěrný chlápek se vymlouval na tuhle absurdní věc! Neuhádnete, co si vymyslel

Mladá žena byla v šoku poté, co zjistila, že randí se zasnoubeným týpkem. Jeho skvělou výmluvu pak sdílela na sociálních sítích.

Nezadaná žena z LA si začala dopisovat s mužem, který ji zaujal. Už si psali asi týden a všechno bylo na dobré cestě až do doby, kdy sdílel na svém Instagramu informaci, že je zasnoubený. Toho si samozřejmě hned všimla, a když se ho zeptala, jak to tedy je, dostala odzbrojující odpověď. Vymluvil se taky na to, že si jeho přítelkyně prý všimla, že začal randit s dotyčnou ženou. A že mu dala ultimátum, že ho opustí, pokud se nevezmou.

Vtipné vysvětlení okořenil ještě tím, že jeho zasnoubení momentálně ve Spojených státech neplatí. A prohlásil, že je zasnoubený „pouze v Mexiku“ – následovala pak ještě omluva s tím, že je do své nastávající zamilovaný a že dotyčnou sice nezná, je prý ale rád, že ji potkal. Jeho podivná omluva tady končí, ale můžeme alespoň říct, že to měl promyšlené. Poté, co pak žena sdílela jeho omluvu na Facebooku, měla neuvěřitelný úspěch. A není se čemu divit. Nezdá se vám dokonalá?

Sdílejte článek

Přečtěte si také