Virály

27. října 2020 17:25

sarka.turcekova@gmail.com

Vzrušená žena nutila svého 69letého partnera do sexu! Jaký trest jí za to hrozí?

Žena byla obviněná z týrání svého staršího partnera, protože ho nutila do sexu, který nechtěl.

46letá žena Katanya Jordan byla zatčená policisty, kteří byli zavolaní do domu, který sdílela se svým dlouholetým přítelem, kterému bylo 69 let. Pohádali se spolu, protože žena kouřila kokain a pak po něm chtěla, aby jí provedl orální sex. Když to ale odmítl, začala po něm řvát a nutit ho, aby to udělal. Dokonce ho začala bít a škrábat. Kvůli tomu její starší partner utrpěl drobná poranění v pravém podpaží, kde ho podrápala nehty. Muž také policistům řekl, že mu žena ukradla jeho mobilní telefon a poté utekla pryč z domu.

Policisté ji zanedlouho vystupovali. Žena jim ale řekla, že se jen "bránila", protože se ji prý její partner snažil udusit, a že se pokusila zavolat na 911. Policisté však nepozorovali žádné známky zranění na jejím těle a neměli ani žádné záznamy jejích pokusů o přivolání policie. Ze zprávy nicméně vyplývá i to, že v době jejího zatčení nebyla žena pod vlivem drog nebo alkoholu. Žena byla nakonec obviněná z těžkého domácího násilí a údajné krádeže mobilu, protože i výpovědi svědků se shodovali s výpovědí oběti. Údajně byla už v minulosti zatčená při incidentech při mlácení stejného přítele, stejně jako její těhotné dceny a jejího švagra. Prokurátoři však ženu odmítli stíhat za její minulé incidenty.

Žena byla vzata do vazby. V současné době je držená ve vězení Pinellas County a může být propuštěná při splacení 288 tisíc na kauci.

Sdílejte článek
Štítky trest vězení Sex vztahy kriminalita nutila ho do sexu žena nutila muže do sexu

Přečtěte si také