Virály

27. srpna 2018 20:36

redakce Prima Lajk

Záhada jeřábu na pražském Výstavišti konečně odhalena! Uhádli jste, k čemu doopravdy slouží?

Tajemství, které hýbalo českým internetem je u konce. Kdo za tajemným jeřábem na pražském Výstavišti stojí?

Od nedělního rána se po internetu začaly šířit záběry tajemného jeřábu na pražském Výstavišti, na němž jsou zavěšeny tisícovky ping-pongových míčků. Kde se tu jeřáb vzal? K čemu slouží? A proč jsou na něm právě ony míčky? To jsou otázky, kterým si lámala hlavou přední česká média i lidé na internetu. Ostatně, všiml si ho například i známý youtuber a provokatér PeeetaaaTV. A nyní už máme konečně jasno.

Ano, jak vám napověděl TOP STAR v této reportáži, za vším stojí očekávaná soutěž 1 PROTI VŠEM, která právě na pražském Výstavišti připravila těsně před svou premiérou Fortunu Challenge, která zde vyvrcholí ve čtvrtek od 17:30. A v této neobvyklé soutěži je ve hře až 300 tisíc korun! Co k výhře potřebujete? Soutěžící musí mít zejména dobrý odhad a nainstalovanou mobilní aplikaci 1 PROTI VŠEM ve svém chytrém telefonu. A poté stačí vyhrát některé ze soutěžních kol.

A k čemu tedy slouží na jeřábu ony míčky, říkáte si? Ty budou využity právě ve finále čtvrteční challenge. Obří síť s patnácti tisíci míčky se otevře a míčky spadnou na pódium, na kterém je umístěno plastické logo show 1 PROTI VŠEM o průměru 2 metry. Lidé budou moci opět prostřednictvím mobilní aplikace tipovat, kolik z 15 000 míčků zůstane po pádu v obrysu loga show. Mobilní aplikace pak vybere vítěze. Tak co, čekali jste, že se za jeřábem skrývá něco takového?

Nebojte se tedy zahrát. A hlavně se nezapomeňte v sobotu od 20:15 koukat na naší interaktivní soutěž 1 PROTI VŠEM.


Přečtěte si také