Virály

6. května 2019 13:36

redakce Prima Lajk

Zamilovaný pár sdílel šílenou fotku, kde se líbá a visí z vlaku! Lidé jim za to nadávají

Někteří lidé jsou pro umění schopní udělat cokoliv. Podobně k tomu zřejmě přistupoval tenhle zamilovaný pár. Na Instagram sdílel fotku, kde doslova visí z vlaku.

Za tuhle pošetilost si opravdu kladné reakce nevysloužili. Mladý muž se svojí krásnou přítelkyní se vzdali práce v kanceláři, aby mohli cestovat a objevovat svět. Oba pocházejí z Bruselu, když se ale rozhodli vyměnit všední život za divokou jízdu, rozhodli se všechny svoje fotografie z cest sdílet na Instagramu. Chtěli tak inspirovat ostatní ke změně nebo možná k novým zážitkům. Fotky jsou dost umělecky pojaté a většinou na hodně zajímavých místech.

Tentokrát to ale trochu přehnali, když je fotograf vyfotil v jedoucím vlaku. A to tak, že se oba dva vyklonili a za jízdy si dávali pusu. Fotka je to pozoruhodná, jenomže vzbuzuje spoustu otázek. Například to, že by stačil jediný strom, sloup, cokoliv, co by stálo v cestě, a byla by na světě velká tragédie… Lidi v komentářích to taky hned začali kritizovat. „Problém není ta fotka samotná, ale idioti, kteří to teď začnou napodobovat,“ napsal jeden z nich. Co na to říct, je to bohužel pravda.


Přečtěte si také