Virály

2. března 2020 13:22

redakce Prima Lajk

Zapomeňte na MILFky, máme pro vás pět důvodů, proč chodit s babičkou!

Sbalit MILFku chce hodně kuráže a musíte vědět jak na to, natož potom oslnit GILFku. Máme pro vás však pět důvodů, proč stojí za to chodit s babičkou své vrstevnice a jaké to přináší výhody. Troufli byste si na atraktivní zralou ženu?

1) Ušetříte

Pokud budete randit s důchodkyní, poděkuje vám za to i vaše peněženka. Penzisté mají všude slevy, takže když ji vezmete třeba do kina nebo na dovolenou, bude vás to stát jenom půlku.

2) Často zapomínají

Pokud v pátek večer sbalíte v baru nějakou GILFku, je dost velká šance, že si vás už v sobotu ráno nebude pamatovat, a vy se tak s čistým svědomím můžete vypařit.

3) Je po přechodu

Tohle je zlatá žíla. Sbohem braní antikoncepce a strachování se kvůli nechtěnému těhotenství, tady už prostě pšenka nepokvete.

4) Má zubní náhradu

Jasně, tenhle fakt vám sice zpočátku může připadat jako nevýhoda, ale uvažovali jste nad tím, jakou parádu může předvést u orálního sexu?

5) Nemusíte se seznamovat s jejími rodiči

Protože pravděpodobně nežijí a jestli ano, stejně by ani nevěděli, že jste v jejich přítomnosti. Každopádně se tak můžete vyhnout stresu z prvního setkání s rodiči a to je určitě výhoda!

Sdílejte článek
Štítky kino Sex senior peněženka úchylka důchodec

Přečtěte si také