návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Zapomeňte na toaletní papír! Lidé si nyní utírají zadek touto šíleností. Jakou nechutnost si pořizují domů?

A čím si utíráte zadek vy?
Vydáno: 14.03.2018
Toaletní papír má novou náhradu
Autor: istock.com Toaletní papír má novou náhradu

Podívejte, každý to děláme. Chození na záchod v průběhu dne je stejně tak normální, jako dýchání, pití vody, nebo sledování porna. OK, tak možná ne to poslední.

Většina západní civilizace má na záchodě standardní výbavu. Je tam mísa, toaletní papír a umyvadlo. A jak říkáme doma, proč něco měnit, když to funguje. Jenže někteří s touhle filozofií zřejmě nesouhlasí, a tak teď vznikl nový nechutný trend. Lidé si kupují tzv. „rodinnou látku“.

Co to sakra je, ptáte se? Jde o něco jako recyklovatelný toaletní papír, akorát místo papíru máte látku a místo do koše určeného pro recykláty si ten použitý kus látky sami perete. Zkrátka utřete, hodíte do nějakého zvláštního koše na praní a hurá – šetříte životní prostředí! Jako u každého jiného produktu samozřejmě máte na výběr z různých velikostí i barev, princip ovšem zůstává stejný. A ne, pokud vás to neláká, nejste sami. V opačném případě objednávejte třeba zde.

Článek je zařazen v: toaletní papír , záchod , potřeba , životní prostředí , látka , recyklace , trend

reklama