Virály

26. ledna 2021 09:17

sarka.turcekova@gmail.com

Žárlivá manželka málem zavraždila svého muže kvůli fotce! Nedošlo jí, že je na ní ona

Tomuhle se říká opravdová patologická žárlivost. Manželka stropila svému muži scénu kvůli fotce, na které byl podle ní s mladší ženou. Skončilo to tragicky.

Nezvyklý případ se odehrál v Mexiku. Leonara našla u svého muže v telefonu fotku, kde byl po boku výrazně mladší ženy. To dohnalo ženu k šílenství a ve velkém vzteku svého manžela několikrát bodla nožem. Tomu se podařilo útok zastavit, vzít jí nůž z rukou a vysvětlit jí, že na fotce není nikdo jiný než ona sama. Šlo totiž o jejich společnou starší fotku, kterou si na památku přehrál do svého mobilu, na které jsou oba dva o dost mladší a hubenější. Žena ale kvůli vzteku vzala na svého manžela nůž. Když jejich hádku slyšeli sousedé, tak zavolali policii. Těžko říct, jak se museli tvářit, když zjistili, k jakému konfliktu mezi nimi došlo. Muže však našli pobodaného a stačilo málo k tomu, aby přišel o život. V případě, že jí policisté prokážou vinu, teď hrozí žárlivé manželce vězení.

Není to však poprvé, kdy k podobnému případu došlo. Někdy to ale zajde až do extrémů obrovských rozměrů. Minulý měsíc žárlivá žena údajně zavraždila novou snoubenku svého bývalého manžela. Ilna si svůj žárlivý vztek přišla vybít poté, co spatřila na ruce bývalého zásnubní prsten s jeho novou partnerkou Ramzií. Policie uvedla, že Ramziino nahé tělo našel její otec na balkóně domu, kde bydlela. Snoubenku žena ukrtila kabelem od fénu. Pokud bude nyní z vraždy usvědčena, hrozí jí 15 let vězení.


Přečtěte si také