Virály

3. prosince 2018 15:07

redakce Prima Lajk

Zásnuby roku? Muž požádal ženu o ruku se 6 prsteny, aby si mohla vybrat, který se jí líbí. Jaký z nich zvolila?

Tak tenhle muž se odmítnutí vyloženě bál. Namísto toho, aby koupil jeden prsten, se kterým před drahou polovičkou poklekne, přinesl jich radši hned šest.

Zásnuby mohou být opravdu strašidelné. Nejenom proto, že s tím druhým máte odteď prožít zbytek života. Problémy mohou nastat už při vybírání prstýnku. Hlavně když víte, že je partnerka vybíravá a jen tak něčím ji nezaujmete. Mladý muž Dennis Brown se s tím vypořádal po svém. Aby nic neriskoval, před svou snoubenku poklekl, otevřel krabičku ve tvaru srdce a požádal ji o ruku se šesti prstýnky.

Tak si jeho dívka Atara Dallas mohla z krabičky vybrat ten, který se jí bude líbit nejvíc. Aby to byl opravdu speciální den, nechal Dennis připravit speciální místo vyzdobené květinami a zaplatil profesionálního fotografa, který tento moment zachytí. Za červenými závěsy pak na snoubenku čekala velká cedule ve tvaru dopisu s milostným vyznáním.

Atara naštěstí není stydlivý typ ženy, a tak řekla veřejně přede všemi své „ano“. Vybrala si snubní prstýnek ve tvaru slzy. Snad si Dennis schoval od těch ostatních účtenky.

Sdílejte článek
Štítky virál svatba Dennis Brown

Přečtěte si také