Virály

24. dubna 2021 13:02

sarka.turcekova@gmail.com

Ze sexy mladé dívky se vyklubal 50letý chlap! Proč se za ní vydává?

Na internetu není v dnešní době nic nemožné. Tahle situace je toho důkazem.

53letý muž na sociálních sítích vystupuje jako žena ve věku dvaceti let. Nevěříte tomu? Jestli znáte aplikaci FaceApp, pravděpodobně už víte o její možnosti přepnutí pohlaví, která vám umožní vidět, jak byste vypadali jako opačné pohlaví. Všechno je to jenom zábava, ale jeden japonský fanoušek aplikace to dokázal na sociálních médiích povznést na novou úroveň tím, že se proměnil v atraktivní, realisticky vypadající mladou dívku. 53letý muž, který sám sebe označuje za závislého na FaceApp, tráví svůj volný čas pořizováním selfíček, jejich editací a nahráváním na své profily na sociálních sítích.

Na rozdíl od padesátiletého muže, kterého jsme představovali minulý měsíc a který se po léta vydával za mladou a atraktivní dívku pomocí FaceApp, aniž by o tom někomu řekl, protagonista tohoto příběhu je ve skutečnosti upřímný se svými sledujícími alespoň v popisku Je to zkrátka člověk, který pomocí technologie moc rád drasticky mění svůj vzhled. Napsal, že ve svých letech je strýcem, který obvykle pracuje z domova, a proto je úpravami fotek tolik posedlý. Navzdory jeho otevřenosti se začátkem měsíce na japonských sociálních médiích šířily některé z jeho fotografií a lidé nemohli uvěřit tomu, co na nich viděli.

Někteří prohlásili, že jsou znechuceni, jiní chválili jeho schopnosti a trpělivost při zjišťování všech nastavení FaceApp, aby bylo dosaženo optimálního výsledku, a on tak ze sebou udělal krásnou ženu. Muž má v současné době na Instagramu přes 13 tisíc sledujících a dalších 7 100 na Twitteru.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Twitter proměna sociální síť youtuberka vzhled sexy dívka

Přečtěte si také