Virály

27. dubna 2021 11:21

sarka.turcekova@gmail.com

Žena byla hospitalizovaná kvůli tomu, že jí neskončil orgasmus! Jak dlouho proboha trval?

Žena skončila v nemocnici po „až moc vydařeném“ sexu.

Lidé končí v nemocnici z nejrůznějších důvodů. Ale málokoho odveze rychlá kvůli tomu, že měl až moc dobrý sex. Přesně podobná situace se však stala páru v Americe, když se jednoho rána rozhodli začít den několika málo okamžiky intimity. To se ale ženě stalo osudnou chvílí. Povedlo se jí dosáhnout orgasmu, ale ten byl natolik bouřlivý, že nekončil ani poté, co už plánovali se sexem skončit. Žena prý vyzkoušela úplně všechno včetně antihistaminik, ale zdálo se, že její silný orgasmus nic nezastaví. Nakonec její partner prohlásil, že musí vyhledat lékaře, aby ji zkontrolovali a řekli jim, co se doopravdy stalo, proč je orgasmus tak dlouhý a jestli se to dá zastavit.

Volali tak několika lékařům, ale ti nebyli schopni jim poradit. Nakonec společně zašli na pohotovost, aby se pokusili získat recept na valium, které by mohlo pomoci. Ale ještě než jí byl recept vypsaný, tak její orgasmus konečně přestal. Celkově byl její orgasmus dlouhý čtyři hodiny. Zpočátku, když to přestalo, si žena myslela, že to ještě nemusí být konec a neustále očekávala, že by se to mohlo vrátit nebo začít od začátku. Celkově to popsala jako šílenou fyzicky i psychicky náročnou zkušenost. Po téhle zkušenosti však žena ještě neměla vyhráno – zjistila totiž, že je schopná mít náhodné orgasmy bez jakékoli stimulace, a to pravidelně. Ať už při koukání na televizi, nebo když šla po ulici.

Trvalo však měsíce, než lékaři zjistili, co se jí doopravdy děje, a musela podstoupit sadu testů. Nakonec dostala léky proti záchvatům, které nyní používá pro zvládnutí svých podivných orgasmů. Léky napřed užívala každý den, postupně je pak začala brát jednou za dny dny, jednou týdně a jednou měsíčně. Trvalo však ještě dalších čtyři až pět měsíců, než měla své orgasmy zcela pod kontrolou. Ale vyplatilo se to a ona má teď prý výborný sexuální život jako dřív.

Sdílejte článek
Štítky Amerika nemocnice Sex lékař orgasmus sex hospitalizace nekončící orgasmus

Přečtěte si také