Žena nemohla mít sex 2
Autor: profimedia.cz Žena nemohla mít sex 2

Žena chtěla zůstat pannou až do svatby. Pak zjistila, že nemůže mít sex. Co jí bylo?

Publikováno: 09.01.2020
Žena si chtěla schovat své panenství až do svatby. Pak ale zjistila, že o panenství nikdy nepřijde. Proč?

reklama

Čekat na první sex až do svatby je pro některé dívky asi moc hezká věc. Nereálná, ale asi fakt hezká. Takové dívky žijí v maličko jiném světě než většina lidí, věci zkrátka vnímají jinak, a to je v pořádku. O to horší pak je, když taková žena v budoucnosti zjistí, že tu jedinou věc, kterou si celý život odpírala, stejně nikdy nezažije.

Něco takového se teď stalo 23leté Stephanie Muller. Díky vyrůstání v křesťanské rodině jí od malička bylo vštěpováno, že sex bude v pořádku až po svatbě. Když tedy potkala Andrewa a po dvou letech známosti spolu začali chodit a po dalších dvou letech se vzali, byl konečně čas zjistit, jaké to vlastně je.

Žena nemohla mít sex 1
Autor: profimedia.cz Žena nemohla mít sex 1


První penetrace pro Stephanie ale byla tak bolestivá, že sex nemohli dokončit. Navíc dostala kvasinkovou infekci, která trvala tři měsíce a nevyléčily ji ani prášky. Následně šla ale na vyšetření pánve a celý proces byl tak bolestivý, že se začala upřímně bát, co s ní je špatně. Její gynekolog ji tak následně informoval, že trpí vaginismem, nemocí, která v podstatě zabraňuje penetraci a činí jakoukoliv formu vaginálního styku nemožnou.

Stephanie se ale nevzdala. Objevila, že existuje jistá párová terapie, která může s problémy pomoct. A hle, o půl roku později bylo skutečně vše jinak, protože nyní si mladá dívka sexu užívá zcela bezbolestně. Nakonec tak nic není nemožné.

reklama