Žena chtěla zůstat pannou až do svatby. Pak zjistila, že nemůže mít sex. Co jí bylo?

Žena si chtěla schovat své panenství až do svatby. Pak ale zjistila, že o panenství nikdy nepřijde. Proč?

Čekat na první sex až do svatby je pro některé dívky asi moc hezká věc. Nereálná, ale asi fakt hezká. Takové dívky žijí v maličko jiném světě než většina lidí, věci zkrátka vnímají jinak, a to je v pořádku. O to horší pak je, když taková žena v budoucnosti zjistí, že tu jedinou věc, kterou si celý život odpírala, stejně nikdy nezažije.

Něco takového se teď stalo 23leté Stephanie Muller. Díky vyrůstání v křesťanské rodině jí od malička bylo vštěpováno, že sex bude v pořádku až po svatbě. Když tedy potkala Andrewa a po dvou letech známosti spolu začali chodit a po dalších dvou letech se vzali, byl konečně čas zjistit, jaké to vlastně je.

První penetrace pro Stephanie ale byla tak bolestivá, že sex nemohli dokončit. Navíc dostala kvasinkovou infekci, která trvala tři měsíce a nevyléčily ji ani prášky. Následně šla ale na vyšetření pánve a celý proces byl tak bolestivý, že se začala upřímně bát, co s ní je špatně. Její gynekolog ji tak následně informoval, že trpí vaginismem, nemocí, která v podstatě zabraňuje penetraci a činí jakoukoliv formu vaginálního styku nemožnou.

Stephanie se ale nevzdala. Objevila, že existuje jistá párová terapie, která může s problémy pomoct. A hle, o půl roku později bylo skutečně vše jinak, protože nyní si mladá dívka sexu užívá zcela bezbolestně. Nakonec tak nic není nemožné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také